Visit your regional site
Based on your location, for more relevant products and pricing

O společnosti AVIRE

Významný globální výrobce bezpečnostních a komunikačních produktů a řešení pro výtahy – včetně světelných závor, telefonů nouzového volání a řešení konektivity – které vyhovují předním výrobcům výtahů. AVIRE činí výtahy jednoduššími, bezpečnějšími a chytřejšími.

Jsme přední světový výrobce bezpečnostních a nouzových komunikačních řešení pro výtahy – navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme světelné závěsy, nouzovou komunikaci a řešení pro připojení.

Výrobky AVIRE jsou instalovány ve více než čtyřech milionech budov a veřejných prostor po celém světě pod různými produktovými značkami: MEMCO, MICROKEY, RATH a JANUS.

Dbáme na spokojenost zákazníků a díky našim výzkumným a vývojovým a výrobním pracovištím v Barceloně, České republice a USA jsme dobře informováni o jedinečných potřebách a požadavcích každého regionu. Naše marketingové a prodejní týmy působí v sedmi světových lokalitách, což zaručuje, že rozumíme vašemu trhu a místním požadavkům na dodržování shody.

Společnost AVIRE je součástí Halma plc, globální skupiny společností poskytující technologie pro záchranu života.

Světelné závory pro výtahy
Zákazníci, od světových výrobců výtahů až po místní montážní firmy, již obdrželi více než 2 miliony světelných závor AVIRE.
Telefony nouzového volání pro výtahy
Telefony nouzového volání pro výtahy s volným přístupem k centrálnímu HUBU AVIRE pro snadnou konfiguraci produktu a vzdálené monitorování.
Software
Neustále investujeme do výzkumu a vývoje, abychom mohli nabízet nejmodernější technologie, které ještě více usnadňují správu výtahů!

Naše hodnoty

Zvídavost

inovace prostřednictvím výzkumu

Posílení pravomocí

umožnění zaměstnancům jednat

Odpovědnost

na osobní i korporátní úrovni

Spolupráce

propojení s ostatními

Začlenění

práce s respektem

Udržitelnost

Globální klimatická krize se dotýká každého. Ve společnosti AVIRE se snažíme zjistit, do jaké míry naše aktivity k problému přispívají a jak můžeme snížit jejich dopad. Náš pětiletý plán řeší všechna témata udržitelnosti, od přímých a nepřímých emisí, přes budování udržitelného dodavatelského řetězce a snižování výrobních emisí až po nakládání s odpady a oběhové hospodářství.

Zákaznicky orientovaný přístup

Začlenění a rozmanitost

Udržitelnost a životní prostředí

Provozní dokonalost

Kontaktujte nás
  Cancel

  Naše lokality

  Amerika

  Evropa

  Asie

  Instalace fotovoltaické elektrárny v areálu společnosti Avire s.r.o.