Visit your regional site
Based on your location, for more relevant products and pricing

Polska

O nas 

Jesteśmy wiodącym na świecie producentem rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa wind i komunikacji awaryjnej – projektujemy, rozwijamy i wytwarzamy kurtyny świetlne, rozwiązania do komunikacji awaryjnej i łączności.

Produkty AVIRE są instalowane w ponad czterech milionach budynków i przestrzeni publicznych na całym świecie, pod różnymi markami: MEMCO, MICROKEY, RATH i JANUS. 

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, a dzięki naszym ośrodkom badawczo-rozwojowym i produkcyjnym w Barcelonie, Czechach i USA, doskonale znamy indywidualne potrzeby i wymagania każdego regionu. Nasze zespoły marketingowe i sprzedażowe działają w siedmiu lokalizacjach na całym świecie, dzięki czemu znamy rynek i lokalne wymagania regulacyjne.

AVIRE jest częścią Halma plc, globalnej grupy firm dostarczających technologie ratujące życie.

Kurtyny świetlne w windzie
Do klientów trafiło ponad 2 miliony kurtyn świetlnych AVIRE, od globalnych producentów wind po lokalnych instalatorów.
Telefony alarmowe w windzie
Telefony alarmowe w windzie z bezpłatnym dostępem do AVIRE HUB, umożliwiające łatwą konfigurację produktu i zdalny monitoring.
Software
Nieustannie inwestujemy w badania i rozwój, aby zapewnić, że możemy zaoferować najnowocześniejszą technologię, która sprawia, że zarządzanie windą jest jeszcze łatwiejsze!

Dlaczego warto wybrać produkty MEMCO?

Zgodność

Nasze produkty spełniają i przewyższają wymagania norm europejskich i ISO oraz przepisów amerykańskich.

Jakość

Od 1971 roku nasze produkty cieszą się największym zaufaniem inżynierów i zostały zamontowane w ponad czterech milionach budynków na całym świecie.

Ekspertyza wewnętrzna

Nasze produkty są projektowane i produkowane w naszych europejskich fabrykach, a klienci pozostają w centrum naszych działań.

Ekspertyza

Będąc uznanym ekspertem w swojej dziedzinie, zapewniamy przełomowe rozwiązania wyznaczające ścieżkę dla całej branży.

Technologia

Nasze wewnętrzne możliwości badawczo-rozwojowe pozwalają nam stale rozwijać najbardziej niezawodne rozwiązania cyfrowe oraz oprogramowanie w branży.

Nasze lokalizacje

Ameryka

Europe

Azja

Kontakt 


I consent to my details being stored in reference to the GDPR. See Privacy Policy