Visit your regional site
Based on your location, for more relevant products and pricing

MEMCO Türkiye

Ürünlerimiz güven, güvenilirlik ve olağanüstü kalite ile eş anlamlıdır. Elli yılı aşkın deneyimimizle, daima endüstriyel standartları karşılayan ve aşan ürünler üretir, müşterilerimize her zaman güvenli ve güvenilir teknolojiler sunarız.

Asansör güvenliği ve acil durum iletişim çözümlerinde lider bir küresel üreticiyiz – Işık perdeleri, acil durum iletişim sistemleri ve bağlanabilirlik çözümleri tasarlar, geliştirir ve üretiriz.

AVIRE ürünleri, MEMCO, MICROKEY, RATH ve JANUS markaları altında dünya çapında dört milyondan fazla bina ve kamusal alana kurulmuştur. 

Müşteri memnuniyetine büyük önem veririz ve Barselona, Çek Cumhuriyeti ve ABD’deki araştırma, geliştirme ve üretim lokasyonlarımız sayesinde, her bölgenin kendine özgü ihtiyaç ve gereklilikleri hakkında kapsamlı bilgi sahibiyiz. Yedi küresel lokasyonda faaliyet gösteren pazarlama ve satış ekiplerimiz, pazarınızı ve yerel uyum gerekliliklerini anlamamızı sağlar.

AVIRE, hayat kurtaran teknolojiler sunan küresel bir şirketler grubu olan Halma plc’nin bir parçasıdır.

Asansör ışık perdeleri
2 milyonun üzerinde AVIRE ışık perdesi, küresel asansör üreticilerinden yerel montajcılara kadar geniş kapsamlı müşteriye ulaştı.
Asansör acil durum telefonları
Kolay ürün yapılandırması ve uzaktan izleme için AVIRE HUB’a ücretsiz erişime sahip asansör acil durum telefonları.
Yazılım
Asansör yönetimini daha da kolaylaştıran en son teknolojiyi sunabilmesini sağlamak için sürekli olarak Ar-Ge’ye yatırım yapıyoruz!

Neden MEMCO ürünlerini seçmelisiniz?

Uyumluluk

Ürünlerimiz Avrupa ve ISO Standartlarının yanı sıra ABD yönetmeliklerinin de gereklerini karşılar ve aşar.

Kalite

1971 yılından bu yana mühendislerin en çok güvendiği ürünleri sunan markamız, dünyanın dört bir yanında dört milyondan fazla binada kullanılmıştır.

Şirket bünyesinde

Tüm ürünlerimiz, müşteri merkezli bir yaklaşımla, Avrupa’daki fabrikalarımızda tasarlanıp üretilmektedir.

Uzmanlık

Alanında tanınmış uzman bir üretici olarak, çığır açan çözümlerimizle sektörün rotasını belirleriz.

Teknoloji

Kendi Ar-Ge departmanımız ile sektörümüzdeki en güvenilir dijital ve yazılımsal çözümleri üretir ve sürekli olarak daha da geliştiririz.

Bize ulaşın


I consent to my details being stored in reference to the GDPR. See Privacy Policy

Konumlarımız

Amerika

Avrupa

Asya