Technolog výroby

AVIRE  s.r.o., dceřiná společnost anglického výrobce elektrotechnických součástí pro výtahy, hledá pracovníka na pozici v Českých Budějovicích:

pracovní úvazek 40 hodin týdně

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci v mezinárodní a prosperující společnosti
  • Získání zkušeností, osobní rozvoj, vzdělávání nejen v oblasti techniky
  • Výuka AJ v pracovní době
  • Firemní telefon a číslo s možností soukromého využití
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Roční bonus za plnění osobních cílů
  • Podpora zdravého životního stylu

Náplň práce:

  • Tvorba pracovních postupů a jejich optimalizace
  • Odpovědnost za výstupy výrobních procesů a jejich soulad s požadavky kvality a bezpečnosti
  • Zajišťování výrobních strojů a nástrojů
  • Udržování a tvorba výrobní dokumentace
  • Spolupráce s vývojovým oddělením na vývoji nových produktů a jejich zavedení do výroby

Požadavky:

  • Aktivní přístup, samostatnost, chuť a schopnost učit se novým věcem
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro (vhodné i pro čerstvé absolventy)
  • Znalost AJ na středně pokročilé úrovni
  • Znalost práce na PC
  • Zkušenosti z oblasti výroby jsou vítány

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: jana.novakova@avire-global.cz