Sales koordinátor

AVIRE  s.r.o., dceřiná společnost anglického výrobce elektrotechnických součástí pro výtahy, hledá pracovníka na pozici v Českých Budějovicích:

pracovní úvazek 40 hodin týdně; zástup za mateřskou dovolenou

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci v mezinárodní a prosperující společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Roční finanční benefit dle dosažených výsledků
  • Výuka AJ v pracovní době
  • Podpora zdravého životního stylu

Náplň práce:

  • Včasné odeslání zákaznických objednávek
  • Zpracování zákaznické objednávky
  • Potvrzení přijetí zakázky – objednávky zákazníkovi
  • Emailová komunikace
  • Vystavení faktur
  • Komunikace se zákazníky

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • dobrá znalost práce s PC
  • znalost Angličtiny slovem i písmem minimálně B1

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: jana.novakova@avire-global.cz